Poduszka Pola

Poduszka Pola jest jedno częściową poduchą na huśtawkę lub ławkę ogrodową. Występuje w 5 szerokościach: 100 cm, 120 cm, 140 cm, 150 cm i 180 cm i w różnych wzorach i kolorystycznych, abyś mógł dopasować je do swojego gustu i stylu otoczenia. Bez względu na to, czy preferujesz stonowane odcienie, czy też chcesz dodać ekspresyjnych akcentów kolorystycznych, nasze poduszki zapewnią Ci szeroki wybór możliwości.

Poduszka Pola charakteryzuje się okrągłymi przeszyciami, co nadaje jej niezwykłego wyglądu i kształtu. Jest po prostu wyjątkowa w swoim rodzaju.

Nasze poduszki na huśtawki to nie tylko estetyka i komfort. Zostały wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, co oznacza, że mogą służyć Ci przez wiele sezonów, zachowując swoją jakość i wygląd. Łatwa w pielęgnacji tkanina pozwala na szybkie utrzymanie poduszek w czystości.

Niech Twoje chwile relaksu na huśtawce staną się jeszcze przyjemniejsze dzięki naszym poduszkom. Odkryj naszą ofertę i dodaj nutę luksusu i wygody do swojej przestrzeni wypoczynkowej!

Aktywne filtry